Domov Naše služby Certifikáty Referencie Kontakt

O Nás

 • Firma Roulage SK, s.r.o vznikla v roku 2005 spojením ľudí s dlhoročnými skúsenosťami v odbore colnej deklarácie, tovarovej štatistiky, dopravy, zasielateľstva a logistiky.
 • Od roku 2018 sa užšie špecializujeme už len na služby týkajúce sa colného konania a vykazovania hlásení pre celoeurópsku štatistiku o pohybe tovaru Intrastat.


Prečo Roulage

 • Na trhu stabilne pôsobíme od roku 2005.
 • Naším cieľom a filozofiou je stať sa vašim spoľahlivým partnerom na vysokej kvalitatívnej úrovni pre dlhodobú a perspektívnu spoluprácu.
 • Našim bonusom je flexibilita a individuálny prístup, spoľahlivosť a precíznosť sú pri našej práci samozrejmosťou.


Novinky & Budúcnosť

 • Na začiatku roku 2018 prešla naša spoločnosť viacerými zmenami, tá najpodstatnejšia je rozdelenie a vznik druhej spoločnosti Roulage Plus s.r.o., ktorá preberá pod svoje krídla činnosti týkajúce sa dopravy a logistiky.
  O Vaše potreby sa bude taktiež starať človek s dlhoročnými skúsenosťami a menom, p. ing. Alexander Luczy a jeho tím.

  Kontakt:

  Alexander Luczy, tel.: +421 911 548 450, e-mail: roulage.alex@dkubin.sk
  Martina Kubernátová, tel.: +421 911 548 455, e-mail: roulage.martina@dkubin.sk
  www.roulageplus.sk

Pri behu tejto web stránky môžu byť použité viaceré typy súborov uchovávajúcich dáta, tzv. Cookies. Podľa novej európskej legislatívy regulujúcej uchovávanie a spracovávanie osobných údajov je potrebný aj na túto činnosť explicitný súhlas používateľa s možnosťou svoje rozhodnutie potom kedykoľvek zmeniť alebo odvolať. Pre viac podrobností kliknite na zistiť viac

Zistiť viac...
vytvoril: Matej Kováč www.kovo.space počet zhliadnutí: 256544 osobné údaje cookies CSS 3 valid XHTML+RDFa 1.1 valid mapa stránok